Перемога української команди

Перемогою української команди завершилася змішана естафета 4×6 км на другому етапі юніорського Кубка IBU з біатлону, що проходить в італійському Ріднаун-Валь-Ріданна Співавторами золотого успіху стали Степан Кінаш, Владислав Чихарь, Олександра Меркушина та Олена Городна. Наш квартет використавши сім додаткових патронів, на 13,9 секунди випередив представників Німеччини, які мали такий самий показник у стрільбі, та на …

Перемога української команди Читать полностью »

Аліна Грушина-Акобія

Як виглядає командний Кубок світу з боротьби

Бронзова медалістка чемпіонату світа та чемпіонка Європи з боротьби Аліна Грушина-Акобія показала, як виглядає командний Кубок світу, який вона разом з подругами по збірній України здобула в американському Коралвілі.

3:2 Дніпро м. Черкаси, 3:0 Южанка м. Ніколаєв, 3:0 Полтавчанка м. Полтава!

В Черкасах проходив «Різдвяний Кубок Дніпра» з волейболу серед жіночих команд. Переможцем стала команда «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ-ДЮСШ «Орбіта», яка виграла всі три гри: — 3:2 Дніпро м. Черкаси, 3:0 Южанка м. Ніколаєв, 3:0 Полтавчанка м. Полтава!

Результати чемпіонату світу з ушу 2022

З 3 до 11 грудня в м. Тангеранг (Індонезія) пройшов 8й чемпіонат світу з ушу серед юніорів. У змаганнях приймали участь 700 атлетів з 62 країн, серед яких такі монстри в світі китайського бойового мистецтва як Китай, Макао, Малайзія, Індонезія, Гонконг, Японія, США та (нажаль для нашої країни) Іран. Україну представляли 9 атлетів (6 — …

Результати чемпіонату світу з ушу 2022 Читать полностью »